x

تروساردی

تروساردی

Trussardi
سلطنتی که امروزه به نام Trussardi میشناسیم از سال 1911 آغاز شد نظام پادشاهی که در آن ریاست این عرصه از نسلی به نسل دیگر درخانواده منتقل می شد، ودر این راه تمام اعضا حضوری پر رنگ داشتند ودر هردوره از سلطنت این پادشاهان گوهری به آن افزوده میشد، تا این برند سر شناس ایتالیایی چنین در دنیای مد وفشن راه یابد و خوش بدرخشد.

Trussardi به عنوان برندی شناخته می شود که در کیفیت ، تجمل و شکوفایی "Made in Italy" نقش بسزایی داشته است. تلفیق چندین دهه کاردستی و سنتی ایتالیایی با ظرافت و مدرنیته ، این مارک را به چهره مهمی در تاریخ مد اروپا تبدیل کرده است.
در سال 1911 یک کارگاه چرم سازی با هدف تولید دستکش های چرمی توسط Dante Trussardi افتتاح شد کار این هنرمند خلاق وصنعتگر ماهر به قدری خوب .با کیفیت و با ظرافت بود که توانست در این کار به جایگاهی برسد که برای خانواده سلطنتی انگلیس دستکش تولید کند این پیشرفت روز افزون در صنعت دستکش سازی ادامه داشت تا در سال 1970 Dante در یک حادثه فوت کرد و بعد از آن Nicola Trussardi وارث این برند شد.
وارثی که برحق لیاقت این تخت پادشاهی را داشت و با هوش و زکاوت خود و با بهره گیری کامل از تجربه شرکت در زمینه کار با چرم ، وی تصمیم گرفت تا محصولات متنوعی را در این شرمت تولید کند.
Nicola ، برادر زاده Dante Trussardi در سال 1942 در Bergamo ایتالیا متولد شد. وی در دانشگاه Cattolica در میلان تحصیلات عالیه خود را در رشته اقتصاد و علوم بازرگانی در مقطع کارشناسی به پایان رساند. او با Maria Luisa Gavazzeni ازدواج کرد. حاصل این ازدواج 4 فرزند بود دو پسر و دو دختر Beatrice, Francesco, Gaia Tommaso..
. او دامنه محصولات این برند را گسترش داد که شامل :کیف ، چمدان ، کمربند ،کاپشن و شلوارچرمی بود از دیگر کار های Nicola ثبت لوگو این برند ایتالیایی بود.
سگ که در لوگو این برند است نمادی از قدرت نجابت ، ظرافت ، پویایی و کنجکاوی و همچنین نوع خاص نژاد این سگ که Greyhound را به نمایش می گزارد خود نمایشی از یک نژاد قدیمی سگ های شکاری اروپایی است
او با حمایت مالی از ورزش هایی چون مسابقات فرمول 1 ، مسابقات قایق بادبانی و گلف سعی در معرفی و محبوب کردن برند خود داشت .
در سال 1976 اولین فروشگاه خود را در میلان افتتاح کرد و در دهه 80 از خط تولید لباس های زنانه خود رو نمایی کرد و در یک نمایشگاه مد در معرض دید عموم قرار داد
طراحی لباس المپیک 1988 برای ورزشکاران ایتالیایی از دیگر افتخارات این برند محسوب می شود

Nicola Trussardi ، در 3 آوریل 1999 در حالی که با اتومبیل خود در راه برگشت به خانه بود دچار سانحه شد ودرگذشت. با مرگ نابهنگام Nicola 56 ساله مدریت این خانه به دست دختر و پسر او به نام , Francesco و Beatrice افتاد که آنها هم از تلاش برای پیشرفت این برند کوتاهی نکردند و راه پدر را ادامه دادند.
حادثه دیگری که در این سلطنت رخ داد مرگ Francesco در سن 29 سالگی بود وی در سال 2003 در حالی که فقط 4 سال بود بر مسند ریاست این برند تکیه زده بود در یک تصادف جاده ای در شمال ایتالیا جان باخت.
اولین تولید عطر این برند به سال 1983 برمیگردد زمانی که Nicola Trussardi با تلاش فراوان سعی در گسترش برند ومحصولات این شرکت داشت
انتخاب شما انتخاب
  دامنه قیمت
  60٬000 تومان 3٬350٬000 تومان
  وضعیت موجودی
  انتخاب
  • دامنه قیمت
  • مناسب برای
  • دکانت
  • نوع
  • حجم
  • میزان ماندگاری
  • پخش بو
  • فصل پیشنهادی
  • نت
  • گروه بویایی
  • کشور
  • عطار
  60٬000 تومان 3٬350٬000 تومان