x

دختر خوب، پسر بد!

دو‌شنبه 20 خرداد 1398
بازدید: 420 بار

یکی از عطرهای محبوب و پر طرفدار تولید دیزاینری قطعا Carolina Herrera Good Girl با شیشه‌ای شبیه به کفش و ترکیب مدرن رایحه‌ای گلی-خوشمزه است.

طی سه سال گذشته، و از زمانی که گود گرل منتشر شد، کارولینا هررا چهار ادیشن از مجموعه پیشنهاد داد: نسخه‌های Glitter Collector، Légère ، Dot Drama Collector Edition و همینطور Hair Mist در گروه Good Girl. حالا وقت آن رسیده است که به همتای جدید این عطر محبوب بپردازیم! عطر مردانه‌ی BAD BOY، که می‌توانیم منتظر انتشار بیش از ۷۰۰۰ نسخه از آن در سراسر اروپا، آمریکای لاتین و خاورمیانه باشیم. همچنین فروش جزئی آن در سال جاری آغاز خواهد شد. این عطر تا سال 2020 در سراسر جهان در دسترس خواهد بود که مطابق با استراتژی توزیع گود گرل است.

آنا تریاس معاون ارشد اعتبار برندهای دیزاینر در شرکت پویگ (صاحب برندهایی چون نینا ریچی،کارولینا هررا، پاکو رابان، ژان پل گوتیه، پرادا، ولنتینو و...) می‌گوید:
"با BAD BOY، کارولینا هررا نوع تازه‌ای از تعریف مرد با مردانگی جدید را مورد هدف قرار داده است. این مرد جدید از ریسک کردن نمی‌ترسد و مردانگی خود را بین دوگانگی قوی بودن و احساساتی بودن به جهان عطر عرضه می کند."

برند Carolina Herrera بر این باور است:
"عطر BAD BOY دوگانگی مرد را نماد مردانگی جدید می داند: قوی و محکم اما حساس و احساساتی؛ قهرمان و بی‌باک اما آسیب‌پذیر و شکننده. این عطر تلاش می‌کند که نشان دهد این مرد مدرن چه کسی است تا بتواند با تمام وجه های متضادِ شخصیتش ارتباط برقرار کند و اعتماد به نفس داشته باشد.
این برند اد اسکرین بازیگر انگلیسی را به عنوان نماد این مردانگی مدرن و چهره عطر جدید خود انتخاب کرده است.

BAD BOY Eau de Toilette
نقاط چندگانه‌ی مردانگی معاصر را، در یک عطر پیچیده و مدرن گرد هم می‌آورد."

ادیشن جدید مردانه با ترکیبی از ترنج سبز، مریم‌گلی، فلفل، دانه تونکا، کاکائو، چوب سدر و آمبروود: عطری ادویه‌ای-شرقی مردانه با رایحه‌ای خوشمزه که در یک بطری نمادین و تندیس‌گونه به شکل رعد و برق همتای خوبی برای کفش پاشنه بلند Good Girl است.