دیور اوم کولون و جیمی چو من آیس

سه‌شنبه 05 شهریور 1398
بازدید: 213 بار

در ادامه مبحث عطرهای مشابه این‌بار می‌خواهیم به معرفی دو عطر مردونه خنک از دو برند متفاوت بپردازیم که از نظر حال و هوا به هم شبیهن ولی از نظر قیمت باهم متفاوت، و از اونجا که قیمت یکی تقریبا دو برابر اون دیگری هستش می‌تونیم از دومی به عنوان جایگزین استفاده کنیم!

دو عطر Dior Homme Cologne و Jimmy Choo Man Ice
که هر دو با تکیه اصلیشون بر آکورد مرکبات جزو عطرهای مرکباتی و تابستونیِ محض به حساب میان و از اونجایی که میوه برگاموت اصلی‌ترین نقش رو در این دو عطر بازی میکنه، عطرهایی سرحال و بانشاط محسوب میشن.

اگه به هر دلیلی که اصلی‌ترینش میتونه مساله بودجه باشه، از خرید “دیور اوم کولون” صرف نظر کردین و ضمنا از طرفداران عطرهای مرکباتی بودین، می‌تونین رو “جیمی چو من آیس” به راحتی حساب کنین و مطمئن باشین که ناامیدتون نمیکنه 🙂

عطری شفاف، تر و تازه و خنک که برای روزهای تابستونی و هر نوع تیپی از تی‌شرت و شلوار جین گرفته تا کت‌شلوار کتون و کژوال شیک، مناسبه و همه جا از محل کار تا مهمونیای نیمه‌رسمی و دوستانه رو میتونه به راحتی پوشش بده...

شیشه هر دو عطر با تکیه بر رنگ سفید، حکایت از شفافیت و سبکی رایحه داخلشون داره و هر دو عطر، با اینکه چندان پیچیده نیستن ولی انتظارات یک مرد با روحیه سخت‌پسند رو از یه عطر خنک تابستونی به راحتی برآورده میکنن.