خورشید سحرانگیز صحرا

سه‌شنبه 28 خرداد 1398
بازدید: 76 بار

دیور عطر جذاب و همه‌پسند Sauvage را در سال 2015 معرفی کرد. عطری که گرچه به مجموعه‌ی قدیمی او ساواژ تعلق ندارد، نام خود را از Eau Sauvage 1966 به ارث می‌برد.

Sauvage  از فضایی آزاد و وحشی، آسمانی آبی که چشم‌انداز صخره‌ها را در برگرفته و گرمایی زیر خورشید سوزان بیابان سخن می‌گوید.

عطری کاملا تازه، نورس و بااصالت، و ترکیب هوشمندانه‌ای از عناصر طبیعت که هنر Francois Demachy عطار برند دیور است.

ساواژ ادو تویلت با رایحه‌ی شاداب ترنج کالابریایی و کمی تندی فلفل آغاز می‌شود و با همراهی بستری کلاسیک از اسطوخودس، شمعدانی، خس خس، سدر و آمبروکسان چهره عطری شاداب در عین حال خشک و رسمی را به خوبی ترسیم می‌کند.

در بهار 2017 نسخه Sauvage Very Cool Spray با تاکید بر رایحه Sauvage این بار خنک‌تر و با همراهی رایحه گریپ فروت در نت آغازین در بطری استوانه‌ای‌شکل ساده عرضه شد.

سومین و جدیدترین ادیشن از دیور ساواژ، Sauvage Eau de Parfum یک نسخه‌ی شاداب و ملایم‌تر با اضافه شدن وانیل، جوز هندی و بادیان ختایی است. اگر ساواژ اصلی را دوست دارید اما آن را کمی شیرین‌تر و با تندی کم‌تر و همراه با تازگی ترنج می‌پسندید، این عطر مناسب شما خواهد بود.

دوستداران ساواژ تویلت یقینا از ترکیب گرم و بی‌زاویه‌تر ادوپرفیوم لذت می‌برند. اما کسانی که به دنبال ماندگاری و یا پخش بوی چشمگیرتری هستند ناامید خواهند شد!

فرانسوا دماکی نسخه جدید عطر خود را الهام گرفته از فضای سحرآمیز طلوع صحرا توصیف کرده و شما را با آکورد شرقی خود از بادیان ختایی و وانیل مسحور می کند.
به تعبیری ادوتویلت اصلی روحیه‌ای خشک و جدی دارد که در نسخه‌ی جدید تمام خشونت آن حذف شده است. کاملا مبتکرانه و جدید نیست اما استوار، نیرومند و قابل اعتماد است.

چهره معرفی شده برای هر دو نسخه تویلت و پارفیوم دیور ساواژ، جانی دپ ستاره مشهور هالیوود است.